- 4 € Môj Buildex
Katalog produktov Skryť popis

Zahradní nábytek

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Juwel 200 Juwel 200 Skladom 45 ks Unikátny model balkónového sušiaku s umiestnením na strop, možnosť fixácie v každej výške, dĺžka šnúry až 18,9 m, skladný. Hliníková konštrukcia, spustenie až do 120 cm, rozmer puzdra 10 × 10 × 200 cm. −15% 320 € 272 €
2
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Skladom 7 ks Neprehliadnuteľná zostava, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Skladá sa z lavice a dvoch stoličiek, čiže „bobkov”. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu designu. zľava 480 € 479 €
3
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Skladom 10 ks Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná. Dominantná posedová časť z brúseného dubového masívu na robustných oceľových podnožiach. Surovo pôsobiace prírodné materiály v dokonalej harmónii s čistým moderným designom. Česká ručná výroba. zľava 328 € od 327 €
4
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Podsedák Bohemit Podsedák Bohemit Skladom > 100 ks Interiérový aj exteriérový podsedák s komfortnou dvojcentimetrovou molitanovou výplňou a nenasiakavým obalom. V Českej republike vyrobený doplnok záhradného posedenia zvyšuje pohodlie a teplotný komfort aj v chladnejších podmienkach. −1% 11,60 € 11,50 €
5
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Bohemit Mr. Weasley Bohemit Mr. Weasley Skladom 10 ks Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív na robustných podnožiach designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba. zľava 328 € od 327 €
6
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Skladom 10 ks Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry. −18% 215 € 176 €
7
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Bohemit Mr. Weasley Bohemit Mr. Weasley Skladom 10 ks Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív na robustnej podnoži designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba. −18% 215 € 176 €
8
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Skladom 10 ks Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná zostava, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Skladá sa z lavice a dvoch stoličiek, čiže „bobkov”. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry. zľava 661 € od 659 €
9
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Hojdacia sieť pre dvoch Camping + Slap strap oranžová Hamaka Camping double PRO Skladom 38 ks Extrémne ľahká, mäkká a skladná hamaka pre dve osoby s popruhmi na strom, vyrobená z vysoko kvalitného nelepivého parašutistického nylonu. Hamaku ľahko zbalíte do integrovaného vrecka, ktoré je súčasťou hamaky. −5% 83,60 € 79,80 €
10
Najpredávanejšie zahradní nábytek – Hamaka Cushion Hamaka Cushion Skladom 14 ks Vankúšové kreslo v chalupárskom štýle o kockovom vzore s dvoma výplňami v oblasti chrbtovej av sedáku. Rozperná tyč z tvrdého dreva drží kreslo otvorené a pripravené na jednoduché usadenie. −5% 92,00 € 87,80 €
Ľudovka
Zahradní nábytek – Keter Křeslo Harmony
 • −5%
5x

Keter Křeslo Harmony

Dizajn z umelej živice s čisto bielym rámom a doskami pripomínajúcimi drevo. Nekovový rám je odolný voči hrdzi a je zárukou jednoduchej údržby. Farba nebledne ani po opakovanom vystavení UV žiareniu.

Cena / výkon
Zahradní nábytek – Keter Lehátko Atlantic
 • −24%
20x

Keter Lehátko Atlantic

Záhradné a plážové lehátko, ktorého nadčasový dizajn pripomína prírodný ratan, ľahko odolá dažďu, vetru aj UV žiareniu bez toho, aby farba vybledla. Nábytok je už zostavený a nevyžaduje montáž.

Pre náročných
Zahradní nábytek – Bohemit Mr. Allen
 • zľava
10x

Bohemit Mr. Allen

Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná. Dominantná posedová časť z brúseného dubového masívu na robustných oceľových podnožiach. Surovo pôsobiace prírodné materiály v dokonalej harmónii s čistým moderným designom. Česká ručná výroba.

Zahradní nábytek – Bohemit Allen

Bohemit Allen

Designová lavička z surově působících přírodních materiálů. Posedovou část tvoří broušený dubový masiv, který je umístěn na robustních ocelových podnožích. Česká ruční výroba.

Zahradní nábytek – Bohemit Mr. Weasley
 • zľava
7x

Bohemit Mr. Weasley

Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív na robustných podnožiach designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba.

Zahradní nábytek – Keter Židle Dante
 • −4%
5x

Keter Židle Dante

Nízkoúdržbová záhradná stolička je stohovateľná a vďaka svojej nízkej hmotnosti sa ľahko uskladňuje. Je vhodná do interiéru aj exteriéru.

Zahradní nábytek – Keter Eden Garden
 • −3%
6x

Keter Eden Garden

Štýlová záhradná lavica v imitácii prírodného dreva je vyrobená z odolnej umelej živice. Slúži na posedenie dvoch osôb, vybavená dvoma podrúčkami a ponúka úložný priestor so štedrou kapacitou až 265 litrov.

Zahradní nábytek – Bohemit Mr. Allen
 • −18%
1x

Bohemit Mr. Allen

Minimalistická, napriek tomu neprehliadnuteľná, s výraznou dominanciou dreviny kráľov. Ručne vyrobená z dubového trámového masívu a robustnej oceľovej podnože s maximálnym dôrazom na čistotu dizajnu pre stavby súčasnej modernej architektúry.

Zahradní nábytek – Keter Pohovka California
 • −6%
5x

Keter Pohovka California

Dvojmiestna sedačka v imitácii prírodného ratanu. Skvele sa dopĺňa s ďalšími produktmi radu Keter California. Dômyselná technológia zaručuje tú najľahšiu možnú montáž.

Zahradní nábytek – Keter Stůl Lisa
 • −11%
7x

Keter Stůl Lisa

Jednoduchý a praktický kruhový plastový stôl s priemerom 90 cm. Duté nohy je možné naplniť pieskom. Stôl má aj tvor pre slnečník.

Zahradní nábytek – Juwel 600
 • −27%
2x
Počet variant: 1

Juwel 600

Vonkajší sušiak s možnosťou nastavenia výšky už od 140 cm. Vrátane ručne nasadzovacieho ochranného vaku na zips a zemnej skrutky, ktorý umožňuje variabilné umiestnenie sušiaku bez nutnosti betónovania.

Zahradní nábytek – Bohemit Mr. Forman

Bohemit Mr. Forman

Dokonale brúsený dubový masív na oceľovej podnoži. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba.

Zahradní nábytek – Bohemit Mr. Weasley
 • −18%
1x

Bohemit Mr. Weasley

Sviežo moderná, napriek tomu nadčasová. Dokonale brúsený dubový masív na robustnej podnoži designovo imitujúcich jedinečný Corten. Rýdzo prírodne pôsobiace materiály v dokonalej harmónii s minimalistickou konštrukciou. Česká ručná výroba.

Zahradní nábytek – Juwel 600
 • −22%
1x
Počet variant: 1

Juwel 600

Nastaviteľný záhradný sušiak s výškou 140 - 175 cm, so zabudovaným automatickým ochranným vakom a pákovým otváracím mechanizmom. Možnosť pohyblivého umiestnenia vďaka ukotveniu pomocou zemného vrutu.

Zahradní nábytek – Hamaka Originál single
 • −5%
3x
+4

Hamaka Originál single

Ľahká, skladná, základná verzia hamaky z rýchloschnúceho materiálu, ktorá je pre svoje kompaktné rozmery ideálna na nenáročné výlety. Z bočnej strany je našité vrecko slúžiace zároveň ako obal.

Materiál: polyester Určenie: pre jednu osobu Nosnosť: 110 kg Hmotnosť: 460 g Lano: 2 x Slapstrap: nie
Zahradní nábytek – Hamaka Classic double
 • −5%
3x

Hamaka Classic double

Tradičná karibská hojdacia sieť pre dve osoby. Vyrobená ručne z vysoko kvalitnej bavlnenej priadze. Tvar siete udržujú rozperné tyče z tvrdého dreva.

Materiál: bavlnená priadza Určenie: pre 2 osoby Šírka: 140 cm Dĺžka: 210 cm Rozpätie upínacích bodov: 395 cm Nosnosť: 180 kg
Zahradní nábytek – Hamaka Safari
 • −5%
2x

Hamaka Safari

Pohodlné polstrované závesné kreslo z bavlnenej látky s lakťovými opierkami na ruky, vystužené drevenými tyčami.

Materiál: Organická bavlna, drevo Určenie: 1 osoba Šírka: 114 cm Výška: 135 cm Nosnosť: 120 kg Polstrovanie: áno
Zahradní nábytek – Keter Lehátko Pacific
 • −6%
10x

Keter Lehátko Pacific

Plážové a záhradné lehátko s dizajnom prírodného ratanu. Odoláva dažďu, vetru aj UV žiareniu bez toho, aby farba vybledla. Nábytok je už zostavený, nevyžaduje montáž.

Zahradní nábytek – Hojdacie hniezdo SET Hangout Pod
 • −5%
1x
+3

Hojdacie hniezdo SET Hangout Pod

Prenosná kruhová hojdačka so stojanom, má veľkú nosnosť a priestor pre celú rodinu. Vyrobené z pevnej tkaniny z olefínu s odlnosťou voči plesniam a hubám.

Materiál: olefín a oceľ Určenie: 2 osoby Výška: 170 cm Priemer: 180 cm Nosnosť: 200 cm Stojan: áno
Zahradní nábytek – Hamaka Layer double
 • −5%
2x

Hamaka Layer double

Pevná hojdacia sieť pre dve osoby tkané z bavlnenej priadze s jednou vrstvou, vďaka ktorej tkanina rýchlejšie usychá. Súčasťou balenia sú aj pozinkované reťaze.

Materiál: bavlnená priadza Určenie: pre 2 osoby Šírka: 140 cm Dĺžka: 208 cm Rozpätie upínacích bodov: 395 cm Nosnosť: 180 kg
Zahradní nábytek – Keter Pohovka California Max
 • −6%
8x

Keter Pohovka California Max

Trojmiestna sedačka v imitácii prírodného ratanu. Skvele sa dopĺňa s ďalšími produktmi radu Keter California. Dômyselná technológia zaručuje tú najľahšiu možnú montáž.

Zahradní nábytek – Hamaka Queen double
 • −5%
2x

Hamaka Queen double

Veľká hutne polstrovaná hojdacia sieť vyplnená dudým vláknom pre väčší komfort pri relaxácii na terase. Súčasťou siete je aj podlhovastý vyberateľný vankúšik rovnakej farby.

Materiál: bavlnená priadza Určenie: pre 2 osoby Šírka: 140 cm Dĺžka: 210 cm Rozpätie upínacích bodov: 395 cm Nosnosť: 180 kg
Zahradní nábytek – Hamaka Camping camo single PRO
 • −5%
1x

Hamaka Camping camo single PRO

Veľmi ľahká, mäkká a skladná hamaka pre jednu osobu. Z pevného, nelepivého parašutistického nylonu. Súčasťou balenia sú aj poruchy pre rýchlu a šetrnú inštaláciu. Zložiteľná do vlastného našitého vrecka, vhodná na turistiku a cestovanie.

Materiál: nylon Určenie: pre jednu osobu Nosnosť: 120 kg Hmotnosť: 650 kg Lano: nie Slapstrap:
Zahradní nábytek – Hamaka Lounge
 • −5%
2x

Hamaka Lounge

Originálne závesné kreslo z indie s vysokými bokmi po stranách z vysoko kvalitnej bavlnenej tkanej látky. Súčasťou je aj kruhový integrovaný zapínateľný vankúš slúžiaci ako sedák.

Materiál: organická bavlna, drevo Určenie: 1 osoba Šírka: 120 cm Výška: 188 cm Nosnosť: 120 kg Polstrovanie: nie

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

4 €
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.