- 4 € Môj Buildex
Katalog produktov Skryť popis

Bazény

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie bazény – Scobax Solární hadice HeatTube 32 Scobax Solární hadice HeatTube 32 Skladom > 100 bal Špeciálna solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo na napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 32 mm. 1,73 € / bal
2
Najpredávanejšie bazény – Scobax Bazénová hadice CleanTube 38 Scobax Bazénová hadice CleanTube 38 Skladom > 100 bal Extra odolná bazénová hadica je určená na napojenie bazénových vysávačov u menších bazénov. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 38 mm. 1,98 € / bal
3
Najpredávanejšie bazény – Scobax Solární hadice HeatTube 38 Scobax Solární hadice HeatTube 38 Skladom > 100 bal Špeciálna solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo na napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 38 mm. 1,98 € / bal
4
Najpredávanejšie bazény – Marimex Orlando Marimex Orlando Skladom 1 ks Nadzemný bazén s kovovou konštrukciou chránenou antikoróznou úpravou. Po kúpacej sezóne ho nie je nutné rozoberať a upratovať, ale stačí ho patrične zazimovať. Ponúka rýchle a jednoduché zostavenie a je určený na celoročnú prevádzku. −15% 584 € 499 €
5
Najpredávanejšie bazény – Marimex Florida Marimex Florida Skladom 10 ks Dokonale kombinuje výhody nadzemného a kovového bazéna. Jednoduchá montáž a zároveň trvanlivosť. Vďaka nízkej cene a jednoduchej inštalácii sa môže vo vlastnom bazéne kúpať naozaj každý. −26% 187 € od 139 €
6
Najpredávanejšie bazény – Marimex Tampa Marimex Tampa Vypredané Prekrásny dizajn ratanu pozdvihne dizajn vašej záhrady. Navyše tento typ bazéna vyniká nízkou cenou, jednoduchou údržbou a rýchlou inštaláciou. S priemerom 3,05 m sa zmestí aj na malé plochy. Hĺbka 0,76 m. Vyrobené z trojvrstvového PVC špičkovej kvality. 70,00 €
7
Najpredávanejšie bazény – Scobax Hadicová spona 32 / 38 Scobax Hadicová spona 32 / 38 Na objednávku Slúži na upevnenie bazénovej hadice, či už k spojovaciemu kusu alebo k ventilom. Vyrobená je z pozinkovanej ocele o šírke 9 mm. 0,40 €
8
Najpredávanejšie bazény – Scobax Tříventilový obtok 32 / 38 Scobax Tříventilový obtok 32 / 38 Na objednávku Vyrobený z nemäkčeného polyvinylchloridu PVC-U vodný na prepojenie hadicových technologických rozvodov domáceho bazéna a solárneho ohrevu s priemerom 32 mm alebo 38 mm. 25,80 €
9
Najpredávanejšie bazény – Scobax Jednoventilový obtok 32 / 38 Scobax Jednoventilový obtok 32 / 38 Na objednávku Vyrobený z nemäkčeného polyvinylchloridu PVC-U vodný na prepojenie hadicových technologických rozvodov domáceho bazéna a solárneho ohrevu s priemerom 32 mm alebo 38 mm. 13,10 €
10
Najpredávanejšie bazény – Scobax Spojka 38 Scobax Spojka 38 Na objednávku Vyrobená z odolného plastu na prepojenie jednotlivých dielov bazénových hadíc s priemerom 38 mm. 2,78 €
Bazény – Marimex 14
41x

Marimex 14

Vonkajšia solárna sprcha s objemom nádrže na 14 litrov teplej vody. V čiernej farbe pre lepšie pohltenie slnečného žiarenia. Je vybavená hviezdicovým stojanom, sprchovou hlavicou, hadicou, držiakom na hlavicu a pákovým ventilom pre reguláciu prúdu vody.

Materiál: plast Objem: 14 l Výška: 1450 mm Tlaková odolnosť: 3 bar
Bazény – Marimex Orlando
 • −9%
15x

Marimex Orlando

Nadzemný bazén s kovovou konštrukciou chránenou antikoróznou úpravou. Po kúpacej sezóne ho nie je nutné rozoberať a upratovať, ale stačí ho patrične zazimovať. Ponúka rýchle a jednoduché zostavenie a je určený na celoročnú prevádzku.

Bazény – Scobax Bazénová hadice CleanTube 32
1x

Scobax Bazénová hadice CleanTube 32

Extra odolná bazénová hadica je určená na napojenie bazénových vysávačov u menších bazénov. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 32 mm.

Bazény – Scobax Solární hadice HeatTube 32
18x

Scobax Solární hadice HeatTube 32

Špeciálna solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo na napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 32 mm.

Bazény – Scobax Bazénová hadice CleanTube 38

Scobax Bazénová hadice CleanTube 38

Extra odolná bazénová hadica je určená na napojenie bazénových vysávačov u menších bazénov. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 38 mm.

Bazény – Scobax Solární hadice HeatTube 38
3x

Scobax Solární hadice HeatTube 38

Špeciálna solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo na napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 38 mm.

Bazény – Hawaj 38
23x

Hawaj 38

Solární sprcha s nádrží na 38 litrů teplé vody bude příjemným doplňkem na zahradu nebo k bazénu. Pomocí regulace si navolíte tu správnou teplotu vody, která vás osvěží, nebo i zahřeje.

Materiál: plast Objem: 38 l Výška: 215 cm Tlaková odolnosť:
Bazény – Palram Majorca

Palram Majorca

Exkluzívny nízky elegantný bazénový kryt s najmodernejšou bezkoľajnicovou technológiou, práškovo lakovanou hliníkovou konštrukciou, teleskopickými dielcami a dvoma typmi presklenia. Zastrešenie je obojstranne otvárateľné, ľahko manipulovateľné a vďaka systému Push'n Lock bezpečné pre rodiny s deťmi.

Bazény – Marimex Sun 8
50x

Marimex Sun 8

Menšia vonkajšia solárna sprcha s objemom nádrže na 8 litrov teplej vody, ktorú je možné ohriať až na 60 °C. Vybavená reduktorom tlaku a poistným ventilom.

Materiál: plast / kov Objem: 8 l Výška: 220 cm Tlaková odolnosť: 3 bar
Bazény – Hawaj Uno 38
 • −7%
16x

Hawaj Uno 38

Solárna sprcha s predĺženou sprchovou hlavicou, výškou 2,15 ma nádržou na 38 litrov teplej vody bude príjemným doplnkom na záhradu alebo k bazénu. Pomocou regulácie si navolíte tú správnu teplotu vody, ktorá vás osvieži, alebo aj zahreje.

Materiál: plast Objem: 38 l Výška: 215 cm Tlaková odolnosť:
Bazény – Marimex Sunny 8
 • −4%

Marimex Sunny 8

Vonkajšia solárna sprcha s objemom nádrže 8 litrov teplej vody a nastaviteľným uhlom sprchovej hlavice. Ohrievacia nádrž sa nachádza priamo v stojane. Vybavená reduktorom tlaku a poistným ventilom.

Materiál: plast / kov Objem: 8 l Výška: 215 cm Tlaková odolnosť: 3 bar
Bazény – Marimex 20
 • −22%

Marimex 20

Vonkajšia solárna sprcha s objemom nádrže 20 litrov teplej vody. Vybavená reduktorom tlaku, poistným ventilom, polohovateľnou hlavicou a kotevnou doskou pre väčšiu stabiltu. Kotvenie zabetónovaním alebo napríklad do drevenej podložky.

Materiál: plast Objem: 20 l Výška: 210 cm Tlaková odolnosť: 3 bar
Bazény – Marimex Orlando
 • −15%
7x

Marimex Orlando

Nadzemný bazén s kovovou konštrukciou chránenou antikoróznou úpravou. Po kúpacej sezóne ho nie je nutné rozoberať a upratovať, ale stačí ho patrične zazimovať. Ponúka rýchle a jednoduché zostavenie a je určený na celoročnú prevádzku.

Bazény – Marimex Florida
 • −26%
8x

Marimex Florida

Dokonale kombinuje výhody nadzemného a kovového bazéna. Jednoduchá montáž a zároveň trvanlivosť. Vďaka nízkej cene a jednoduchej inštalácii sa môže vo vlastnom bazéne kúpať naozaj každý.

Bazény – Den Braven Tablety Quatro 4v1
 • −5%
3x
Počet variant: 2

Den Braven Tablety Quatro 4v1

Dezinfekční víceúčelový přípravek pro celosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů. Likviduje bakterie a řasy, zabraňuje jejich růstu, umožňuje vyvločkování nečistot a stabilizuje aktivní chlór.

 

Určenie: priebežná údržba Hmotnosť: 1 – 2,4 kg Základ: chlór
Bazény – Scobax Tříventilový obtok 32 / 38

Scobax Tříventilový obtok 32 / 38

Vyrobený z nemäkčeného polyvinylchloridu PVC-U vodný na prepojenie hadicových technologických rozvodov domáceho bazéna a solárneho ohrevu s priemerom 32 mm alebo 38 mm.

Bazény – Marimex Bazénová chemie Komplex
 • −19%
Počet variant: 1

Marimex Bazénová chemie Komplex

Chémia Marimex Komplex 5v1 4,6 kg sa postará o všetko, čo vaša bazénová voda potrebuje, aby zostala priezračná a krištáľovo čistá. Prvý všestranný prípravok svojho druhu na slovenskom trhu.

Určenie: priebežná údržba Hmotnosť: 4,6 kg Základ:
Bazény – Marimex Písková filtrace ProStar 6000
 • −9%

Marimex Písková filtrace ProStar 6000

Filtrácia pre bazény zachytáva nečistoty pomocou filtračnej nádoby pre 18 kg filtračného piesku a príkonom čerpadla 250 W, pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. Vyrobená z odolných materiálov. Pre bazény s objemom vody do 30 m3.

Bazény – Den Braven Cranit pH Plus
Počet variant: 1

Den Braven Cranit pH Plus

Ke zvýšení hodnoty pH bazénové vody. Ideální hodnota pH vody ke koupání má být v rozmezí 6,8 – 7,6. V tomto rozmezí působí dezinfekční přípravky s maximální účinností a bez negativních vedlejších účinků.

Určenie: úprava pH Hmotnosť: 0,9 kg Základ: chlór
Bazény – Den Braven Vločkování Flokul
Počet variant: 1

Den Braven Vločkování Flokul

K odstranění zákalu vody vyvločkováním nečistot. Zvyšuje účinnost pískového filtru a umožňuje odstranění nejmenších částic z vody.

Určenie: vyvločkovanie Objem: 0,5 l Základ: chlór
Bazény – Scobax Jednoventilový obtok 32 / 38

Scobax Jednoventilový obtok 32 / 38

Vyrobený z nemäkčeného polyvinylchloridu PVC-U vodný na prepojenie hadicových technologických rozvodov domáceho bazéna a solárneho ohrevu s priemerom 32 mm alebo 38 mm.

Bazény – Scobax Uzavírací ventil 32 / 38
2x

Scobax Uzavírací ventil 32 / 38

Vyrobený z nemäkčeného polyvinylchloridu PVC-U vodný na prepojenie hadicových technologických rozvodov domáceho bazéna a solárneho ohrevu s priemerom 32 mm alebo 38 mm.

Bazény – Den Braven Chlor Cranit
1x
Počet variant: 1

Den Braven Chlor Cranit

Dezin­fekční přípravek pro celosezónní údržbu všech typů bazénů především pro jednorázovou, tedy „šokovou“ úpravu bazénové vody po napuštění nebo při silném znečištění.

Určenie: priebežná údržba Hmotnosť: 1 kg Základ: chlór
Bazény – Scobax T-spojka 32 / 38
1x

Scobax T-spojka 32 / 38

Univerzálna spojka v tvare "T" z nemäkčeného polyvinylchloridu PVC-U vodná na prepojenie a rozdelenie bazénovej hadice s priemerom 32 mm alebo 38 mm.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

4 €
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.