- 4 € Môj Buildex
Katalog produktov Skryť popis

Okrasná zahrada

Najpredávanejšie

1
Najpredávanejšie okrasná zahrada – Scobax Solární hadice HeatTube 32 Scobax Solární hadice HeatTube 32 Skladom > 100 bal Špeciálna solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo na napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 32 mm. 1,73 € / bal
2
Najpredávanejšie okrasná zahrada – Bohemit Letka Bohemit Letka Skladom 5 ks Elegantné krmítko je vyrobené z kombinácie pozinkovaného plechu a drevenej podlahy, ktorá je zhotovená zo sibírskeho smrekovca. Strieška sa následne lakuje do ponúkaných odtieňov. od 60,00 €
3
Najpredávanejšie okrasná zahrada – Scobax Bazénová hadice CleanTube 38 Scobax Bazénová hadice CleanTube 38 Skladom > 100 bal Extra odolná bazénová hadica je určená na napojenie bazénových vysávačov u menších bazénov. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 38 mm. 1,98 € / bal
4
Najpredávanejšie okrasná zahrada – Scobax Solární hadice HeatTube 38 Scobax Solární hadice HeatTube 38 Skladom > 100 bal Špeciálna solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo na napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 38 mm. 1,98 € / bal
5
Najpredávanejšie okrasná zahrada – Marimex Orlando Marimex Orlando Skladom 1 ks Nadzemný bazén s kovovou konštrukciou chránenou antikoróznou úpravou. Po kúpacej sezóne ho nie je nutné rozoberať a upratovať, ale stačí ho patrične zazimovať. Ponúka rýchle a jednoduché zostavenie a je určený na celoročnú prevádzku. 499 €
6
Najpredávanejšie okrasná zahrada – Marimex Florida Marimex Florida Skladom u dodávateľa 4 ks Dokonale kombinuje výhody nadzemného a kovového bazéna. Jednoduchá montáž a zároveň trvanlivosť. Vďaka nízkej cene a jednoduchej inštalácii sa môže vo vlastnom bazéne kúpať naozaj každý. −21% 176 € od 139 €
7
Najpredávanejšie okrasná zahrada – Marimex Tampa Marimex Tampa Vypredané Prekrásny dizajn ratanu pozdvihne dizajn vašej záhrady. Navyše tento typ bazéna vyniká nízkou cenou, jednoduchou údržbou a rýchlou inštaláciou. S priemerom 3,05 m sa zmestí aj na malé plochy. Hĺbka 0,76 m. Vyrobené z trojvrstvového PVC špičkovej kvality. 70,00 €
8
Najpredávanejšie okrasná zahrada – ProGarden Hmyzí hotel Best ProGarden Hmyzí hotel Best Skladom 1 ks Elegantné útočisko pre všetkých prospešných hmyzích obyvateľov vašej záhradky. Domček zo smrekového dreva o rozmere 25 x 19 x 8 cm. Vhodné na pripevnenie na strom, či záhradný múrik. −10% 13,30 € 12,00 €
9
Najpredávanejšie okrasná zahrada – Forestina Forestina Skladom 1 bal Speciální zahradnický substrát pro univerzální použití s hnojivem na 6 týdnů. Vyroben ze směsi vytříděné světlé a černé vrchovištní rašeliny s přídavkem minerálního hnojiva NPK a kompostu. zľava 3,11 € od 3,10 € / bal
10
Najpredávanejšie okrasná zahrada – Záhradný Rašelina Soběslav Záhradný Rašelina Soběslav Na objednávku Vrchovisková rašelina. Zlepšuje fyzikálne a biologické vlastnosti hlinitých a piesočnatých pôd. −1% 3,16 € od 3,14 € / bal
Okrasná zahrada – Česká Manufaktura Cibo
 • −7%
1x

Česká Manufaktura Cibo

Klasické krmítko pre všetky druhy vtáctva. Drevený kôl, na ktorom je krmítko umiestnené skvele chráni pred predátormi. Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitného smrekového dreva.

Okrasná zahrada – Bohemit Letka
7x
+3

Bohemit Letka

Elegantné krmítko je vyrobené z kombinácie pozinkovaného plechu a drevenej podlahy, ktorá je zhotovená zo sibírskeho smrekovca. Strieška sa následne lakuje do ponúkaných odtieňov.

Okrasná zahrada – Česká Manufaktura Quadrum S
 • −7%

Česká Manufaktura Quadrum S

Okrasná mreža obdĺžnikového tvaru s pevným rámom s rozmermi 60 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Okrasná zahrada – Marimex 14
41x

Marimex 14

Vonkajšia solárna sprcha s objemom nádrže na 14 litrov teplej vody. V čiernej farbe pre lepšie pohltenie slnečného žiarenia. Je vybavená hviezdicovým stojanom, sprchovou hlavicou, hadicou, držiakom na hlavicu a pákovým ventilom pre reguláciu prúdu vody.

Materiál: plast Objem: 14 l Výška: 1450 mm Tlaková odolnosť: 3 bar
Okrasná zahrada – Marimex Orlando
15x

Marimex Orlando

Nadzemný bazén s kovovou konštrukciou chránenou antikoróznou úpravou. Po kúpacej sezóne ho nie je nutné rozoberať a upratovať, ale stačí ho patrične zazimovať. Ponúka rýchle a jednoduché zostavenie a je určený na celoročnú prevádzku.

Okrasná zahrada – Scobax Bazénová hadice CleanTube 32
1x

Scobax Bazénová hadice CleanTube 32

Extra odolná bazénová hadica je určená na napojenie bazénových vysávačov u menších bazénov. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 32 mm.

Okrasná zahrada – Scobax Solární hadice HeatTube 32
19x

Scobax Solární hadice HeatTube 32

Špeciálna solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo na napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 32 mm.

Okrasná zahrada – Scobax Bazénová hadice CleanTube 38

Scobax Bazénová hadice CleanTube 38

Extra odolná bazénová hadica je určená na napojenie bazénových vysávačov u menších bazénov. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 38 mm.

Okrasná zahrada – Scobax Solární hadice HeatTube 38
3x

Scobax Solární hadice HeatTube 38

Špeciálna solárna bazénová hadica sa používa na prepojenie solárneho ohrevu s bazénom alebo na napojenie solárnej sprchy. Vyrobené z polyetylénu. Priemer 38 mm.

Okrasná zahrada – ProGarden Hmyzí hotel Alfred
 • −2%
3x

ProGarden Hmyzí hotel Alfred

Drevený hmyzí domček zo smrekového dreva s oplechovanou strechou, ktorý je tvorený troma podlažiami v ktorých sú nakladané bambusové trubičky, slúžiace na uhniezdenie užitočného hmyzu.

Okrasná zahrada – Česká Manufaktura Quadrum M
 • −7%

Česká Manufaktura Quadrum M

Okrasná mreža obdĺžnikového tvaru s pevným rámom s rozmermi 90 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Okrasná zahrada – Hawaj 38
23x

Hawaj 38

Solární sprcha s nádrží na 38 litrů teplé vody bude příjemným doplňkem na zahradu nebo k bazénu. Pomocí regulace si navolíte tu správnou teplotu vody, která vás osvěží, nebo i zahřeje.

Materiál: plast Objem: 38 l Výška: 215 cm Tlaková odolnosť:
Okrasná zahrada – Palram Majorca

Palram Majorca

Exkluzívny nízky elegantný bazénový kryt s najmodernejšou bezkoľajnicovou technológiou, práškovo lakovanou hliníkovou konštrukciou, teleskopickými dielcami a dvoma typmi presklenia. Zastrešenie je obojstranne otvárateľné, ľahko manipulovateľné a vďaka systému Push'n Lock bezpečné pre rodiny s deťmi.

Okrasná zahrada – Marimex Solární ohřev Pyramida Sun
 • −14%
Počet variant: 1

Marimex Solární ohřev Pyramida Sun

Pyramídovo usporiadaný solárny panel, tvorený návinom polyetylénovej hadice. Je vhodný pre všetky bazény do maximálneho objemu 6 m 3 , a to v kombinácii s pieskovými filtráciami s minimálnym prietokom 3,5 - 6 m 3 /hod.

Okrasná zahrada – Marimex Sun 8
50x

Marimex Sun 8

Menšia vonkajšia solárna sprcha s objemom nádrže na 8 litrov teplej vody, ktorú je možné ohriať až na 60 °C. Vybavená reduktorom tlaku a poistným ventilom.

Materiál: plast / kov Objem: 8 l Výška: 220 cm Tlaková odolnosť: 3 bar
Okrasná zahrada – Hawaj Uno 38
 • −5%
16x

Hawaj Uno 38

Solárna sprcha s predĺženou sprchovou hlavicou, výškou 2,15 ma nádržou na 38 litrov teplej vody bude príjemným doplnkom na záhradu alebo k bazénu. Pomocou regulácie si navolíte tú správnu teplotu vody, ktorá vás osvieži, alebo aj zahreje.

Materiál: plast Objem: 38 l Výška: 215 cm Tlaková odolnosť:
Okrasná zahrada – Česká Manufaktura Quadrum L
 • −7%

Česká Manufaktura Quadrum L

Okrasná mreža štvorcového tvaru s pevným rámom s rozmermi 180 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Okrasná zahrada – Česká Manufaktura Rhombus S
 • −7%
3x

Česká Manufaktura Rhombus S

Diagonálna mreža obdĺžnikového tvaru s pevným rámom s rozmermi 60 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Okrasná zahrada – Hawaj Fantasy 35
 • −7%
2x

Hawaj Fantasy 35

Solární sprcha s nádrží na 35 litrů teplé vody s relaxační sprchovou hlavicí bude příjemným doplňkem na zahradu nebo k bazénu. Pomocí regulace si navolíte tu správnou teplotu vody. Spodní kochoutek slouží pro snadné napouštění vody do nádob, nebo rychlému oplachnutí nohou.

Materiál: plast Objem: 35 l Výška: 217 cm Tlaková odolnosť:
Okrasná zahrada – Legler Hmyzí hotel City
 • −7%
3x

Legler Hmyzí hotel City

Remeselne prepracovaný hmyzí domček s plechovou strechou a krycím čelom, ktorý je vhodným úkrytom pre ohrozené druhy samotárskych včiel a požierača roztočcov a vošiek.

Okrasná zahrada – Marimex Sunny 8
 • −3%

Marimex Sunny 8

Vonkajšia solárna sprcha s objemom nádrže 8 litrov teplej vody a nastaviteľným uhlom sprchovej hlavice. Ohrievacia nádrž sa nachádza priamo v stojane. Vybavená reduktorom tlaku a poistným ventilom.

Materiál: plast / kov Objem: 8 l Výška: 215 cm Tlaková odolnosť: 3 bar
Okrasná zahrada – Marimex 20
 • −22%

Marimex 20

Vonkajšia solárna sprcha s objemom nádrže 20 litrov teplej vody. Vybavená reduktorom tlaku, poistným ventilom, polohovateľnou hlavicou a kotevnou doskou pre väčšiu stabiltu. Kotvenie zabetónovaním alebo napríklad do drevenej podložky.

Materiál: plast Objem: 20 l Výška: 210 cm Tlaková odolnosť: 3 bar
Okrasná zahrada – Česká Manufaktura Rhombus M
 • −5%
4x

Česká Manufaktura Rhombus M

Diagonálna mreža obdĺžnikového tvaru s pevným rámom s rozmermi 90 x 180 cm určená na pestovanie popínavých rastlín. Vyrobená v Českej republike zo smrekového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Povrch je pripravený na finálny farebný či moridlový náter.

Okrasná zahrada – Marimex Orlando
7x

Marimex Orlando

Nadzemný bazén s kovovou konštrukciou chránenou antikoróznou úpravou. Po kúpacej sezóne ho nie je nutné rozoberať a upratovať, ale stačí ho patrične zazimovať. Ponúka rýchle a jednoduché zostavenie a je určený na celoročnú prevádzku.

Hľadáte príslušenstvo k tovaru vo vašom košíku?

Je vám k dispozícii v tejto ponuke.

4 €
Používame sušienky

Vďaka sušienkam Vám e-shop maximálne zjednoduší prezeranie. Ich bezpečné použitie jedným klikom odsúhlasíte.

Podrobné nastavenie

Maximálne pohodlné prezeranie na mieru. To vďaka sušienkam dokážeme zariadiť. Košík si bude pamätať váš nákup, bez odhlásenia vám nehrozí otravné zadávanie údajov a zobrazovať sa vám bude iba relevantný obsah. O čo sa s nami podelíte je úplne vo Vašej réžii, všetko bude ale v maximálnom bezpečí.

Nevyhnutné dáta pre správne fungovanie stránky, ktoré musia byť vždy povolené.

Pomáhajú nám pochopiť, čo by vás mohlo zaujímať, na čom naše stránky prezeráte, čo nám na webe nefunguje a podobne.

Umožňujú zobrazovať vám vhodný obsah na základe produktov, článkov a stránok, ktoré ste u nás navštívili.

Vďaka nim uvidíte na reklamných miestach u nás a na iných sieťach to, čo by vás mohlo zaujímať a nie nemiestne, náhodné kampane.